Nincs termék
LDMAUI11G2
![]()
LD Systems MAUI 11 G2 – kompakt, all-in-one oszlop PA rendszer keverővel és Bluetooth kapcsolattal, fekete
A MAUI 11 G2 egy komplett hangrendszer, amelyet bárki a saját hangszerével együtt vihet magával. A két oszlop elemet a bélelt válltáskába téve egyik kezünkkel ragadjuk meg a mélynyomót, másikkal gitárunkat, vagy billentyűs hangszerünket és indulhatunk is. Az all-in-one PA és monitor rendszer összeállítása a plug-and-play csatlakozóknak köszönhetően ugyanilyen egyszerű. A MAUI 11 G2 kompakt mérete és elegáns kivitele mellett példátlan hangminőséget és megdöbbentően nagy sugárzási területet nyújt. Az oszlopsugárzók terén rendelkezésre álló többéves gyakorlat felhasználóbarát megoldást eredményezett kis és közepes méretű előadásokon és telepített rendszerekben való felhasználásra. A MAUI 11 G2 három darab 6,5”-os mélysugárzót, 8 darab szélessávú hangszórót és két 1”-os neodímium mágneses nyomókamrás magassugárzót tartalmaz. Az ütős mélyeket, kiegyenlített középtartományt és bársonyos magasakat produkáló rendszert könnyű, D-osztályú erősítő hajtja masszív, 1000 W-os teljesítménnyel. Az LD Systems DynX™ DSP technológiája folyamatos torzításmentes működést biztosít. Többsávos limitert tartalmaz a túlvezérlés ellen, EQ, kompresszor és háromutas crossover is rendelkezésre áll a tökéletes beállítás érdekében. A line array jellegű elrendezés megnövelt sugárzási területet eredményez, nem gerjedékeny, a széles sugárzási szög pedig feleslegessé teszi külön monitor használatát.
A magassugárzók terelőlemezét a hangsugárzás és hangterjedés numerikus modellezésével (BEM) tervezték meg. Ezáltal csökken a padlóról és mennyezetről való visszaverődés, hatásosan küszöböli ki az oldalirányú túlnyúlást, egyenletes iránykarakterisztikát biztosít, a közönség az első sortól az utolsóig egyformán hall mindent.
A MAUI 11 G2 beépített négycsatornás keverővel, monó és sztereó összeállításhoz való presetekkel, valamint Bluetooth kapcsolattal rendelkezik. Énekes-dalszerzők, szóló előadók, DJ-k és kisebb zenekarok tagjai egyaránt élvezhetik a kiváló hangminőség és kényelmes szállíthatóság előnyeit. A mélynyomó és az oszlopok külön is elhelyezhetők, növelve ezzel a sokoldalúságot telepített rendszerek esetében. A szállítást megkönnyítő és a rögzítéshez való tartozékok választéka révén a MAUI 11 G2 a legapróbb részletekig kidolgozott megoldást biztosít.Műszaki Adatok
All-in-one oszloprendszer hangosításhoz és monitorozáshoz1000 wattos D-osztályú erősítő a meggyőző teljesítmény és alacsony súly érdekében3x6,5”-os mélysugárzók az ütős mélyekért8x3”-os középsugárzók a kiegyenlített közepekért2x1”-os magassugárzók a bársonyos magasakértLine array elrendezés az extra széles sugárzás érdekébenEgyenletes hangsugárzás a BEM-optimalizált magasfrekvenciás terelőlemeznek köszönhetőenAz LD Systems DynX™ DSP technológiája torzításmentes megszólalást biztosít minden hangerőszintenBeépített 4 csatornás keverő Bluetooth képességekkel2 darabból álló oszlop a kisebb szállítási méretértBiztonságos kábelnélküli összeszerelés sokpólusú plug-and-play csatlakozókkalLevehető oszlopsugárzó, többféle elhelyezésEgyszerű használat monó és sztereó presetekkelTelepítési és szállítási tartozékok széles választéka